Chcete přispět do rodinného rozpočtu

a neztratit přitom nárok na mateřskou nebo rodičovskou?

E-book 4 možnosti přivýdělku při mateřské a rodičovské

  • aktualizace v květnu 2018
  • pochopíte rozdíl mezi pojmy mateřská dovolená, peněžitá pomoc v mateřství, rodičovská dovolená, rodičovský příspěvek (a proč je důležité vědět, že to není totéž)
  • poznáte 4 možnosti přivýdělku - podnikání, zaměstnání, pronájem a příležitostný příjem a porozumíte jejich základním pravidlům a podmínkám
  • formát PDF

Stáhněte si e-book

a přihlaste se k odběru novinek z podnikatelské, účetní a daňové oblasti. 

Zaměřeno na rodiče. 🙂

0 rodičů už tomu rozumí.

Vážím si Vašeho i svého času a nebudu Vám posílat spam. Občas vám pošlu novinky z podnikatelské a daňové oblasti. Kdykoliv se samozřejmě můžete odhlásit.

Nemáte rádi zajíce v pytli? Takto vypadá e-book zevnitř.

Nejsem maminkou na mateřské ani rodičovské dovolené. Přesto mě Lucčin e-book zaujal a velmi mi pomohl při rozjezdu mého vlastního podnikání. Naleznete v něm do nejmenšího detailu vysvětlené praktické informace o všech možných typech přivýdělků, opravdové podnikání nevyjímaje. Tento e-book doporučuji všem bez rozdílu. Pomůže vám získat přehled v oblasti vedlejších činností a třeba vás i namotivuje, abyste si zkusili přilepšit i vy. U mě se to rozhodně povedlo 🙂

Michaela Pokrupová, Prezentování je hramichaelapokrupova.cz

V e-booku Lucie Krausové "4 možnosti přivýdělku při mateřské a rodičovské" najdete přehledně a srozumitelně podané informace. Zvláště potřebná fakta, která jistě pomohou řadě rodin s dětmi. Oceňuji především to, že nemusím nic složitě vyhledávat z několika zdrojů a mám všechno pěkně zabaleno v jednom dokumentu, včetně cenných odkazů v závěru e-booku.

Erika Hanáčková, jazyková poradkyně, Čeština pro všechnyerikahanackova.cz